Villager usisivač za suvo mokro Villyvac 20 DWS 1200W
244,90 KM
Kategorije: Suvo/mokro usisivači, Usisivači, VILLAGER
Detaljni opis
- Villager usisivači su odlični za suho i vlažno usisavanje.
- Jaki motori, visok protok vazduha i jaka usisna snaga zajedno sa odgovarajućim nastavcima dozvoljavaju efikasno čišćenje svih mrlja.
Karakteristike:
| Tip elektromotora | Kolektorski elektromotor |
| Napon | 230 V~50 Hz |
| Priključna snaga | 1200 W |
| Dužina kabla | 5 m |
| Maksimalni vakum | 190 mbar |
| Zapremina posude | 20 l |
| Masa | 8.2 kg |
| Isporučeni pribor |
|
| Garancija | 3 godine |

