Villager motorna kosačica kosilica Falcon 4111 H
1.249,00 KM
Villager motorna kosačica kosilica PRIME 4111 T
699,00 KM Original price was: 699,00 KM.599,00 KMCurrent price is: 599,00 KM.
Villager motorna kosačica kosilica PRIME 4011 T
519,00 KM
Kategorije: Motorne kosačice, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Karakteristike:
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | T OHV |
| Zapremina motora | 146 cm³ |
| Snaga motora | 2.6 kW - 3.6 KS |
| Širina košenja | 457 mm |
| Površina košenja | 1100 m² |
| Visina košenja | 25 - 75 mm |
| Pogon | Gurajući |
| Promjer kotača prednji / zadnji | 178 mm / 203 mm |
| Tip kućišta | Čelično |
| Volumen kolektora | 50 l |
| Funkcije |
|
| Garancija | 3 godine |

