Villager motorna kosačica kosilica PRIME 4111 T
699,00 KM Original price was: 699,00 KM.599,00 KMCurrent price is: 599,00 KM.
Kategorije: Motorne kosačice, VILLAGER, Villager 4111 T PRIME, Vrtlarstvo
Detaljni opis

Karakteristike:
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | T6 OHV |
| Zapremina motora | 146 cm³ |
| Snaga motora | 2.6 kW - 3.6 KS |
| Širina košenja | 457 mm |
| Površina košenja | 1100 m² |
| Visina košenja | 25 - 75 mm |
| Pogon | Samohodni |
| Promjer kotača prednji / zadnji | 178 mm / 203 mm |
| Tip kućišta | Čelično |
| Volumen kolektora | 50 l |
| Masa | 27.3 kg |
| Funkcije |
|
| Garancija | 3 godine |
