Villager motorni trimer BC 1900 PE
589,00 KM
Villager motorni trimer BC 26 ES
269,00 KM
Villager motorni trimer BC 33 ESB
369,00 KM
Kategorije: Trimeri i kose za travu, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Funkcije:
Mala potrošnja goriva
Djeljiv model.
Karakteristike:
| Kategorija | Motorni trimeri |
| Tip motora | Dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 32.6 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 0.9 kW / 1.2 KS |
| Radni zahvat niti | 430 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
| Sistem prijenosa | Kardan |
| Tip kardanske cijevi | Djeljiva aluminijska |
| Prečnik kardanske cijevi | 26 mm |
| Tip ručke | Bike rukohvat |
| Tip remena | Profesionalni remen |
| Masa | 7.9 kg |
| Linija proizvoda | Black edition |
| Isporučeni pribor |
|
| Garancija | 3 godine |

