Villager motorni trimer BC 900 S
349,00 KM
Villager motorni trimer BC 2700 XCE
719,00 KM
Villager motorni trimer BC 755 SE
309,00 KM
Kategorije: Trimeri i kose za travu, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Kvalitetan i ultra lagan Villager trimer iz Orange serije sa 1 KS snažnim motorom i težinom od 5.1 kg!
Karakteristike:
| Tip motora | Villager dvotaktni, zračno hlađen |
| Zapremina motora | 22.5 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 0.7 kW / 1 KS |
| Radni zahvat niti | 415 mm |
| Sistem prijenosa | Kardan |
| Tip kardanske cijevi | Nedjeljiva aluminijska |
| Promjer kardanske cijevi | 24 mm |
| Tip rukohvata | “Bike” rukohvat |
| Tip remena | Single remen |
| Masa | 5.1 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Isporučeni pribor |
|
| Garancija | 5 godina |
