Villager motorni trimer BC 1250 S
409,00 KM
Villager motorni trimer BC 755 SE
309,00 KM
Villager motorni trimer BC 900 S
349,00 KM
Kategorije: Trimeri i kose za travu, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Karakteristike:
| Tip motora | Dvotaktni, zračno hlađeni |
| Zapremina motora | 32.6 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 0.9 kW / 1.3 KS |
| Radni zahvat niti | 415 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
| Sistem prijenosa | Kardan |
| Tip kardanske cijevi | Nedjeljiva aluminijska |
| Promjer kardanske cijevi | 28 mm |
| Tip rukohvata | Bike rukohvat |
| Tip remena | Ergonomski remen |
| Masa | 7 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Isporučeni pribor |
|
| Garancija | 5 godina |

