Villager motorni trimer BC 26 ES
269,00 KM
Villager leđni motorni trimer BBC 52 E
419,00 KM
Villager motorni trimer BC 43 EB
409,00 KM
Kategorije: Trimeri i kose za travu, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Karakteristike:
| Tip motora | Dvotaktni, zračno hlađeni |
| Zapremina motora | 42.7 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 1.1 kW / 7800 rpm |
| Radni zahvat niti | 450 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
| Sistem prijenosa | Kardan |
| Tip kardanske cijevi | Nedjeljiva aluminijska |
| Promjer kardanske cijevi | 28 mm |
| Tip rukohvata | Bike rukohvat |
| Tip remena | Profesionalni remen |
| Masa | 8.01 kg |
| Linija proizvoda | Black edition |
| Isporučeni pribor |
|
| Garancija | 3 godine |

