Villager motorni trimer BC 755 SE
309,00 KM
Villager motorni trimer BC 1250 PE
499,00 KM
Villager motorni trimer BC 2700 XCE
719,00 KM
Kategorije: Trimeri i kose za travu, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Karakteristike:
| Tip motora | Dvotaktni, zračno hlađeni |
| Zapremina motora | 46.5 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 1.95 kW / 2.7 KS |
| Radni zahvat niti | 460 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
| Sistem prijenosa | Kardan |
| Tip kardanske cijevi | Nedjeljiva aluminijska |
| Promjer kardanske cijevi | 28 mm |
| Tip rukohvata | Bike rukohvat |
| Tip remena | Profesionalni remen |
| Masa | 8.65 kg |
| Linija proizvoda | Black edition |
| Isporučeni pribor |
|
| Garancija | 3 godine |

