Villager električni trimer za živu ogradu VHT 500
129,00 KM
Kategorije: Trimeri za živu ogradu, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Škare za živicu Villager omogućavaju vašem grmlju i živicama da izgledaju ispravno bez trošenja previše slobodnog vremena i energije.
Škare za živicu Villager omogućavaju da vaš posao bude efikasan, siguran i brz.
Karakteristike:
| Kategorija | Trimeri za živicu |
| Tip motora | Kolektorski elektromotor |
| Radni napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 500 W |
| Dužina oštrice | 470 mm |
| Tip oštrice | Proturotirajući, dvostruki |
| Promjer rezanja | do 20 mm |
| Tip ručke | Klasična |
| Radni zahvat noža | 470 mm |
| Masa | 3 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |

