Villager motorni trimer za živu ogradu živicu VHPT 27 E
399,00 KM
Kategorije: Trimeri za živu ogradu, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Škare za živicu Villager omogućavaju vašem grmlju i živicama da izgledaju ispravno bez trošenja previše slobodnog vremena i energije.
Škare za živicu Villager omogućavaju da vaš posao bude efikasan, siguran i brz.
Karakteristike:
| Kategorija | Trimeri za živicu |
| Tip motora | Dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 22.5 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 0.65 kW (6500 rpm) |
| Dužina oštrice | 600 mm |
| Tip oštrice | Proturotirajući, dvostruki |
| Promjer rezanja | do 20 mm |
| Tip ručke | Rotirajući |
| Radni zahvat noža | 550 mm |
| Masa | 4.9 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |

