Villager motorni cjepač za drva PLS 10 T
2.669,00 KM
Snažan benzinski četvorotaktni VGR 250 H, OHV, jednocilindrični motor
Princip rada sa gurajućim klipom daje realnu maksimalnu snagu od 10T.
Snažna konstrukcija koja omogućava siguran rad
Veliki transportni točkovi i ručka koja omogućava lako manevrisanje
Masivne poluge sa strane omogućavaju pridržavanje iscepanih dijelova
Pouzdani cepač za drva omogućuje lako i brzo cepanje drva. Vertikalni cjepač je namenjen svima onima koji žele da se reše sjekire i drva za ogrev pripreme brže. Panj samo postavite na oštricu i ona Vam od panja napravi “ cjepanku” spremnu za šporet ili pećnicu. Pomoću ovog Villager cjepača moći ćete brzo da pospremite velike količine drva..
Oprema:
- lift za debla
- vučna ručka
- ravna oštrica
Karakteristike:
| Tip motora | Villager VGR 250 H |
| Snaga motora | 4.1 kW (3400 rpm) |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Sila cijepanja | 10 t |
| Kapacitet cijepača | 10 cm |
| Maks. promjer debla | 7-30 cm |
| Tip noža | Ravno, križno |
| Zapremina rezervoara za ulje | 5 l |
| Masa | 130 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |

