Villager motorna freza/kopačica VTB 8422
1.345,00 KM
Villager motorni kultivator/freza VTB 4811 V
1.519,00 KM
Villager motorni kultivator/freza VTB 4310 V
789,00 KM
Kategorije: Benzinske kopačice, Kultivatori-freze, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Karakteristike:
| Kategorija | Kultivatori |
| Tip motora | Villager četvorotaktni |
| Snaga motora | 1.6 kW - 2.1 KS |
| Zapremina motora | 79 cm³ |
| Radna širina | 430 mm |
| Broj rotora | 4 |
| Tip prijenosa | Pojas i lanac |
| Broj brzina (naprijed/nazad) | 1/0 |
| Masa | 35 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |

