Villager motorni kultivator/freza VTB 4811 V
1.519,00 KM
Kategorije: Benzinske kopačice, Kultivatori-freze, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Karakteristike:
| Kategorija | Kultivatori |
| Tip motora | Villager® VGR 250 H |
| Snaga motora | 4.1 kW - 5.5 KW |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Radna širina | 480 mm |
| Broj rotora | 6 |
| Tip prijenosa | Zupčani prijenos |
| Broj brzina (naprijed/nazad) | 1/1 |
| Masa | 70 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |

