Villager motorni kultivator/freza VTB 4811 V
1.519,00 KM
Villager motorni kultivator/freza VTB 8511 B
1.159,00 KM
Villager motorni kultivator/freza VTB 852
1.299,00 KM
Kategorije: Benzinske kopačice, Kultivatori-freze, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Karakteristike:
| Tip motora | Villager VGR 250 H |
| Snaga motora | 5.13 kW - 7 KS |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Radna širina | 850 mm |
| Broj rotora | 6 |
| Tip prijenosa | Pojas i lanac |
| Broj brzina (naprijed/nazad) | 2/1 |
| Masa | 61 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Isporučeni pribor |
|
| Garancija | 3 godine |

