Villager motorni kultivator/freza VTB 8511 B
1.159,00 KM
Villager motorna freza kopačica VTB 842 Prime
1.099,00 KM Original price was: 1.099,00 KM.799,00 KMCurrent price is: 799,00 KM.
Villager motorni kultivator/freza VTB 8511 V
1.079,00 KM
Kategorije: Benzinske kopačice, Kultivatori-freze, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Karakteristike:
| Tip motora | Villager VGR 250 H |
| Snaga motora | 4.1 kW - 5.5 KS |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Radna širina | 850 mm |
| Broj rotora | 6 |
| Tip prijenosa | Pojas i lanac |
| Broj brzina (naprijed/nazad) | 1/1 |
| Masa | 53 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |

