Villager ručna prskalica LELA 5.1
26,90 KM
Kategorije: Motorne i ručne prskalice, Prskalice i atomizeri, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis

- Set O-ringa
- Konusna dizna
- Dvostruka dizna
Karakteristike:
| Kategorija | Ručne prskalice |
| Zapremina rezervoara | 5 l |
| Maks. pritisak | 3 bar |
| Maks. temperatura | 40°C |
| Masa | 1.75 kg |
| Tip nastavka | 38.6 cm |
| Domet | 1.5 m |
| Linija proizvoda | Orange edition |
