Detaljni opis
Karakteristike:
| Napon | 230 V~50 Hz |
| Priključna snaga | 3000 W |
| Tip motora | Redni |
| Protok vazduha | 528 l/min |
| Radni pritisak | 8 bar |
| Broj izlaza | 2 |
| Masa | 42 kg |
| Garancija | 3 godine |

| Napon | 230 V~50 Hz |
| Priključna snaga | 3000 W |
| Tip motora | Redni |
| Protok vazduha | 528 l/min |
| Radni pritisak | 8 bar |
| Broj izlaza | 2 |
| Masa | 42 kg |
| Garancija | 3 godine |
No account yet?
Create an Account