Villager vertikalni cjepač za drva LSP 16 T
3.629,00 KM
Kategorije: Cjepači za drva, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Snažna konstrukcija koja omogućava siguran rad
Veliki transportni točkovi i ručka koja omogućava lako manevrisanje
Oprema:
- lift za debla
- ručka za vuču
- ravna oštrica
Karakteristike:
| Tip motora | Trofazni elektro-motor |
| Radni napon | 400 V ~ 50 Hz |
| Ulazna snaga | 4500 W |
| Sila cijepanja | 16 t |
| Kapacitet cijepača | 110 cm |
| Maks. premer debla | 8 - 30 cm |
| Tip oštrice | Ravno |
| Zapremina rezervoara za ulje | 18 l |
| Masa | 257.8 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |

