Villager motorna prskalica PS 20
429,00 KM
Kategorije: Motorne i ručne prskalice, Prskalice i atomizeri, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis

- Villager® PS 20 je leđna prskalica srednjeg kapaciteta namijenjena upotrebi na površinama srednje veličine.
- Sa rezervoarom od 20 litara, agilnim dvotaktnim motorom snage 0.75 kW, i setom dodatnih aksesoara (brener i nastavci), sa sigurnošću će pružiti udobnost i autonomiju u radu.
Karakteristike:
| Kategorija | Motorne prskalice i atomizeri |
| Tip motora | Dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 22.6 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 0.75 kW / 7500 rpm |
| Zapremina rezervoara za sredstvo | 20 l |
| Radni pritisak | 0 - 25 bar |
| Domet | od 9 do 12 m |
| Tip pumpe | Pumpa visokog pritiska |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | 700 ml |
| Dužina raspršivača (brenera) | 50 cm |
| Masa | 9.8 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |
