Detaljni opis

Karakteristike:
| Tip motora | Villager® VGR 250 H |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 4.1 kW (3600 rpm) |
| Usisni promjer (Ø) | 3” (75mm) |
| Promjer izlaza (Ø) | 3” (75mm) |
| Maksimalna dubina povlačenja | 8 m |
| Maksimalna visina vodenog stupca | 28 m |
| Maksimalni protok vode | 60 m³/h |
| Vrijeme samousisavanja (3m) | 2.2 h |
| Maksimalan radni pritisak | 2.1 bar |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | 3.6 l |
| Masa | 25 kg |
| Linija proizvoda | Black edition |
| Garancija | 3 godine |
