Villager motorna sjeckalica VPC 250 S
2.199,00 KM
Kategorije: Drobilice za grane, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis

- VPC 250 S je uređaj namenjen terenskom radu.
- Opremljen je sa dva odvojena sistema sekača.
- Centralni sekač je pogodan za pravljenje finije biomase pogodne za briketiranje.
- Bočni sekač je pogodan za grane većeg prečnika (do 76mm) koje simultano seče i lomi, praveći time biomasu pogodnu za kompostiranje.
- Točkovi za lako manevrisanje
- Robustna konstrukcija
Karakteristike:
| Tip motora | Villager® VGR 250 H |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 4.1 kW (3600 rpm) |
| Maksimalni promjer grane (centralni rezač) | 12 mm |
| Sistem centralnog rezača | Zupčasti sistem valjaka |
| Maksimalni promjer grane (bočni sekač) | 76 mm |
| Sistem bočnog rezača | Sistem letećih noževa |
| Volumen kolektora | 3.6 l |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Masa | 84 kg |
| Garancija | 3 godine |
