Villager traktorska kosilica rider VTR 660
4.099,00 KM
Kategorije: Traktor kosačice, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Villager® traktor kosačice su namenjene korišćenju na velikim travnatim površinama poput parkova, sportskih terena, i sl.
Opremljena moćnim Loncin motorom, noževima radne širine od 610 mm, učiniće košenje pravim uživanjem.
Karakteristike:
| Kategorija | Traktor kosilice |
| Tip motora | Loncin |
| Zapremina motora | 224 cm³ |
| Snaga motora | 4.2 kW / 5.7 KS |
| Širina košnje | 616 mm |
| Površina košnje | 4000 m² |
| Visina košnje | 30 mm - 90 mm (4 nivoa, centralno) |
| Tip prijenosa | Manuelna |
| Br. brzina naprijed | 4 |
| Br. brzina nazad | 1 |
| Promjer kotača prednji / zadnji | 250mm / 325mm |
| Volumen kolektora | 130 l |
| Masa | 125 kg |
| Garancija | 3 godine |

