Villager motorna testera pila VGS 560 S
429,00 KM
ALPINA motorna testera pila AC 52
609,00 KM
Villager motorna testera pila VGS 3011 PE
419,00 KM
Kategorije: Motorne testere, Motorne testere za drvo, Vrtlarstvo
Detaljni opis

- Villager® je u saradnji sa stručnjacima mašinske struke u proteklih par godina razvio potpuno novu platformu motornih testera.
- Korišćenjem savremenih tehnologija i novih materijala postignuti su zavidni rezultati na polju unapređenja kvaliteta, pouzdanosti i dugotrajnosti uređaja.
- Villager VGS 3011 PE koristi lanac koraka 1/4” (mali zub) što omugućava izuzetno miran i precizan zasek, nizak nivo vibracija.
- Združeno sa malom masom i dobrom ergonomijom rada namenjen je pre svega preciznim i zahtevnim presecima (carving), sanitarnoj seči, građevinarstvu ali i orezivanju voća.
- Specijalna vodilica sa vrhom prečnika 10 mm omugućava precizan rad i znatno smanjenu mogućnost povratnog udara.
- Za razliku od od klasičnih vodilica Carving vodilice imaju veoma mali radijus na vrhu, zbog toga je bitno da lanac ne bude potpuno zategnut zbog velikih opterećenja.
- Preporuka je da se prilokom kontrole zategnutosti lanca vidi polovina pogonskih karika. Time se izvbegava istezanje, pregrevanje i pucanje lanca.
Karakteristike:
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | Villager, dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 28.5 cm³ |
| Snaga motora | 1.0 kW - 1,35 KS |
| Korak lanca | Villager 1/4, 1.3 mm |
| Dužina vodilice | 290 mm |
| Model vodilice | Villager Carving 30 cm 1/4 |
| Broj zuba lanca | 32 |
| Rezervoar za gorivo | 210 ml |
| Rezervoar za ulje | 200 ml |
| Masa | 3.4 kg |
| Linija proizvoda | Black edition |
| Garancija | 3 godine |
