Villager motorna testera pila VGS 460 S
359,00 KM
Kategorije: Motorne testere, Motorne testere za drvo, Vrtlarstvo
Detaljni opis

- Villager VGS 460S je višenamenska motorna testera spremna za rad u svim uslovima
- Ova snažna motorna testera idealna je za vlasnike imanja koji ne rade često, za rad oko kuće, na poljoprivrednim posedima i u šumi.
- Posebno su prikladne za seču drveta za ogrev u domaćinstvima, za održavanje voćnjaka, za zahvate u hortikulturi i za izvođenje prorednih seča u šumarstvu.
- Poseduju Long Life sistem filtera vazduha koji garantuje duži vek filtera, zatvarači rezervoara bez alata, antivibracioni sistem pomaže u smanjenju zamora rukovaoca
Karakteristike:
| Kategorija | Motorne pile |
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | Villager dvotaktni, vazdušno hlađen |
| Zapremina motora | 45.02 cm³ |
| Snaga motora | 1.8 kW - 2.4 KS |
| Korak lanca | Oregon 21BPX072E 325 1.5 mm |
| Dužina vodilice | 450 mm |
| Model vodilice | Oregon Pro Am 45 cm 325 1.5 mm |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Rezervoar za gorivo | 550 ml |
| Rezervoar za ulje | 260 ml |
| Masa | 5.1 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |
