Villager motorna testera pila VGS 620 S
649,00 KM
Kategorije: Motorne testere, Motorne testere za drvo, Vrtlarstvo
Detaljni opis

- Posjeduju Long Life sistem filtera vazduha koji garantuje duži vijek filtera, zatvarači rezervoara bez alata, antivibracioni sistem pomaže u smanjenju zamora rukovaoca.
Karakteristike:
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | Dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 62 cm³ |
| Snaga motora | 2.8 kW - 3.8 KS |
| Korak lanca | Oregon 73LPX068E 3/8, 1.5 mm |
| Dužina vodilice | 450 mm |
| Model vodilice | Oregon Pro Am 45 cm 3/8 1.5 mm |
| Broj zuba lanca | 34 |
| Rezervoar za gorivo | 550 ml |
| Rezervoar za ulje | 350 ml |
| Masa | 6.3 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |
