Villager motorna testera pila VGS 5032 PE
569,00 KM
Kategorije: Motorne testere, Motorne testere za drvo, Vrtlarstvo
Detaljni opis

- Villager u svom asortimanu ima i višenamenske motorne testere spremne za sve uslove.
- Ove snažne motorne testere idealne su za vlasnike imanja koji ne rade često, za rad oko kuće, na poljoprivrednim posedima i u šumi.
- Posebno su prikladne za seču drveta za ogrev u domaćinstvima, za održavanje voćnjaka, za zahvate u hortikulturi i za izvođenje prorednih seča u šumarstvu.
- Poseduju Long Life sistem filtera vazduha koji garantuje duži vek filtera, zatvarači rezervoara bez alata, antivibracioni sistem pomaže u smanjenju zamora rukovaoca.
Karakteristike:
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | Villager, dvotaktni vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 50.9 cm³ |
| Snaga motora | 2.2 kW - 3 KS |
| Korak lanca | Oregon 95TXL072E 325 1.3 mm |
| Dužina vodilice | 450 mm |
| Model vodilice | Oregon Speed Cut 45 cm 325 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Rezervoar za gorivo | 550 ml |
| Rezervoar za ulje | 260 ml |
| Masa | 5.7 kg |
| Linija proizvoda | Black edition |
| Garancija | 3 godine |
