Villager motorna testera pila VGS 410 S
309,00 KM
Kategorije: Motorne testere, Motorne testere za drvo, Vrtlarstvo
Detaljni opis

- Male, lagane motorne testere iz Hobi klase VGS 380 i VGS 410 S poseduju osnovnu opremu, čepovi za rezervoar ulja i goriva ne zahtevaju dodatne alate za otvaranje, prednji štitnik ruke je dizajniran da smanji opasnost od mogućeg povređivanja.
- Ovo su osnovni modeli za seču ogrevnog drveta za domaćinstvo, zbog male mase i gabarita sve više se koriste u građevinskoj industriji, pogodne su za obaranje manjih stabala prečnika do 25 cm.
Karakteristike:
| Kategorija | Motorne pile |
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | Dvotaktni, vazdušno hlađen |
| Zapremina motora | 40.1 cm³ |
| Snaga motora | 1.5 kW - 2 KS |
| Korak lanca | Oregon 91P053E 3/8 1.3 mm |
| Dužina vodilice | 400 mm |
| Model vodilice | Oregon Double Guard 40 cm 3/8 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 28.5 |
| Rezervoar za gorivo | 390 ml |
| Rezervoar za ulje | 210 ml |
| Masa | 4.6 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |
