Villager motorna testera pila VGS 3920 PE
389,00 KM
Kategorije: Motorne testere, Motorne testere za drvo, Vrtlarstvo
Detaljni opis

Funkcije:
- Antivibracijski sistem
- Prozirni rezervoar
- Prajmer za startovanje
Karakteristike:
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | Villager, dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 38.5 cm³ |
| Snaga motora | 1.6 kW - 2.1 KS |
| Korak lanca | Oregon 91P053X 3/8 1.3 mm |
| Dužina vodilice | 350 mm |
| Model vodilice | Oregon Low pro 35 cm 3/8 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 26 |
| Rezervoar za gorivo | 410 ml |
| Rezervoar za ulje | 270 ml |
| Masa | 4.65 kg |
| Linija proizvoda | Black edition |
| Garancija | 3 godine |
