Villager motorna testera pila VGS 460 PRIME
319,00 KM
Kategorije: Motorne testere, Motorne testere za drvo, Vrtlarstvo
Detaljni opis

- Villager VGS 460 PRIME je višenamenska motorna testera spremna za rad u svim uslovima
- Ova snažna motorna testera idealna je za vlasnike imanja koji ne rade često, za rad oko kuće, na poljoprivrednim posedima i u šumi.
- Posebno su prikladne za seču drveta za ogrev u domaćinstvima, za održavanje voćnjaka, za zahvate u hortikulturi i za izvođenje prorednih seča u šumarstvu.
- Poseduju Long Life sistem filtera vazduha koji garantuje duži vek filtera, zatvarači rezervoara bez alata, antivibracioni sistem pomaže u smanjenju zamora rukovaoca.
Karakteristike:
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | Villager, dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 45.8 cm³ |
| Snaga motora | 1.8 kW - 2.4 KS |
| Dužina vodilice | 440 mm |
| Model vodilice | Villager 44 cm |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Rezervoar za gorivo | 550 ml |
| Rezervoar za ulje | 260 ml |
| Masa | 5.5 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |
