Villager motorna testera pila VGS 380 PRIME
269,00 KM
Kategorije: Motorne testere, Motorne testere za drvo, Vrtlarstvo
Detaljni opis

Karakteristike:
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | Villager, dvotaktni, zračno hlađeni |
| Zapremina motora | 37.2 cm³ |
| Snaga motora | 1.2 kW - 1.6 KS |
| Duljina vodilice | 400 mm |
| Broj zuba lanca | 28.5 |
| Rezervoar za gorivo | 310 ml |
| Rezervoar za ulje | 210 ml |
| Masa | 4.5 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |
