Villager motorni prozračivač travnjaka VPS 290
1.049,00 KM
Kategorije: Prozračivači travnjaka, Prozračivači travnjaka, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Villager® areatori omogućuju lako i brzo sakupljanje travnog filca (naslaga ugaženog otkosa) i prozračivanje (kultiviranje donjeg sloja travnjaka).
Karakteristike:
| Tip motora | Villager četvorotaktni |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Snaga motora | 4.0 kW (3400 rpm) |
| Radma širina | 400 mm |
| Radna visina | 25 mm (od -5 mm do +15 mm) |
| Podešavanje radne visine | 6 nivoa (centralno) |
| Tip pogona | Gurajući |
| Tip aeratora | Valjak s motikama i grabljama |
| Volumen kolektora | 45 l |
| Masa | 38.4 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |
