Villager ručna leđna prskalica LELA 12 L
45,90 KM
Kategorije: Motorne i ručne prskalice, Prskalice i atomizeri, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis

- Dodatni set O-ringa
- Konusna mlaznica
- Dvostruka mlaznica
Karakteristike:
| Kategorija | Ručne prskalice |
| Zapremina rezervoara | 12 l |
| Dužina nastavka | 60 cm |
| Maks. pritisak | 3 bar |
| Maks. temperatura | 40°C |
| Masa | 3.2 kg |
| Domet | 1.5 m |
| Linija proizvoda | Orange edition |
