Villager traktorska kosilica VT 840
5.899,00 KM
Villager traktorska kosilica VT 1005 HD
6.699,00 KM
Detaljni opis
VT 848 je traktorska kosačica pogodna za košenje uređenih travnjaka površine 5000 m2. Sa dodatnom opremom i priključnm uređajima ova traktorska kosačica postaje izuzetan višenamjenskim alat pogodan za održavanje parkova i sportskih objekata na otvorenom poput golf i fudbalskih terena.
Izmjenjivi branik (za laku montažu priključnih uređaja)
Farovi (za dobru vidljivost na neosvjetljenim površinama)
Sigurnosti prekidač ispod sjedišta
Ergonomsko sjedište (za udoban rad)
Karakteristike:
| Kategorija | Traktor kosilice |
| Tip motora | Loncin ST 450 |
| Zapremina motora | 432 cm³ |
| Snaga motora | 10,6 kW - 14,4 KS (3600 rpm) sa uljnom pumpom |
| Širina košnje | 840 mm (dvostruki nož) |
| Površina košnje | 5000 m² |
| Visina košnje | 25 mm - 80 mm (7 nivoa, centralno) |
| Tip prijenosa | Manuelna |
| Br. brzina naprijed | 5 |
| Br. brzina nazad | 1 |
| Promjer kotača prednji / zadnji | 380 mm / 457mm |
| Volumen kolektora | 200 l |
| Masa | 160 kg |
| Garancija | 3 godine |

