Villager traktorska kosilica VT 985
4.899,00 KM
Villager traktorska kosilica VT 845
5.399,00 KM
Detaljni opis
VT 980 je traktorska kosilica pogodna za košnju uređenih travnjaka površine 5000 m2.
Ova traktorska kosilica namijenjena je održavanju travnjaka s dugim intervalom košenja.
Zbog mogućnosti bočnog izbacivanja
pogodan je za upotrebu u visokoj i gustoj travi.
Funkcije:
Košenje
Malčiranje
Bočno izbacivanje
Karakteristike:
| Kategorija | Traktor kosilice |
| Tip motora | B&S PowerBuilt 3130 AVS |
| Zapremina motora | 344 cm³ |
| Snaga motora | 9.2 kW / 12.5 KS |
| Širina košnje | 980 mm |
| Površina košnje | 5000 m² |
| Visina košnje | 25 - 80 mm (7 nivoa, centralno) |
| Tip noža | Dvostruki nož |
| Tip kućišta noža | Metalno |
| Tip prijenosa | Manuelna |
| Br. brzina naprijed | 5 |
| Br. brzina nazad | 1 |
| Promjer kotača prednji / zadnji | 380 mm / 457 mm |
| Masa | 165 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Oprema |
|
| Garancija | 3 godine |

