Villager motorna kosačica kosilica Falcon 5111 H
1.399,00 KM
Kategorije: Motorne kosačice, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Karakteristike:
| Tip motora | Honda GCVx 175 |
| Zapremina motora | 166 cm³ |
| Snaga motora | 3.3 kW - 4.2 KS |
| Širina košenja | 510 mm |
| Površina košenja | 1500 m² |
| Visina košenja | 22 mm - 80 mm (6 nivoa, centralno) |
| Pogon | Samohodni |
| Promjer kotača prednji / zadnji | 200mm / 280mm |
| Volumen kolektora | 60 l |
| Masa | 34.5 kg |
| Funkcije |
|
| Garancija | 3 godine |

