Villager motorna prskalica atomizer DM 14 P
429,00 KM
Kategorije: Motorne i ručne prskalice, Prskalice i atomizeri, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis

- Model sa pumpom za tečnost.
- Tečnost ne mora da ima slobodan pad jer ide direktno u pumpu što je velika prednost u odnosu na dosta skuplje Stihl i druge modele!
- Motorna leđna prskalica DM 14 P obezbjeđuje visoko kvalitetnu aplikaciju pesticida kako u više godišnjim zasadima voćaka i vinove loze, šumskim sastojinama, rasadničarskoj i povrtarskoj proizvodnji, tako i ratarskim usjevima i na nepoljoprivrednom zemljištu i komunalnoj higijeni.
- Izrađena od kvalitetnog materijala sa 2-taktno vazdušno hlađenim motorom, ergonomski dizajnirana tako da je prilagođena osobi koja ih koristi, prednosti su motornih leđnih prskalica iz linije Villager.
- Prskalica DM 14 P je opremljena pumpom i sa njom možete ostvariti vertikalni domet do 6 m, a horizontalni do 9 m aerosolnih čestica što obezbjeđuje kvalitetan depozit pesticida na tretiranoj površini.
Karakteristike:
| Kategorija | Motorne prskalice i atomizeri |
| Tip motora | Dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 41.5 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 1.25 kW / 7000 rpm |
| Zapremina rezervoara za sredstvo | 14 l |
| Domet | od 6 do 9 m |
| Tip pumpe | Potisna pumpa |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | 1100 ml |
| Masa | 11 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |
