Villager motorni bušač zemlje VPH 170 R
739,00 KM
Kategorije: Motorni bušači zemlje, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
- Snažan benzinski bušač zemlje od 3.4 KS namjenjen za dva operatera.
- Burgije se kupuju posebno i ne dolaze uz uređaj!
Karakteristike:
| Tip motora | Villager VGR 170 V |
| Zapremina motora | 150 cm³ |
| Broj operatera | 2 |
| Snaga motora / broj obrtaja | 2.5 kW - 3.4 KS |
| Dužina svrdla | 600 mm |
| Promjer svrdla | 15 - 35 cm |
| Rezervoar za gorivo | 1200 ml |
| Rezervoar za ulje | 600 ml |
| Masa | 15 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |
