Villager motorni bušač zemlje VPH 170 R
739,00 KM
Oleo-Mac motorni bušač zemlje MTL 51
1.490,00 KM
Villager motorni bušač zemlje VPH 43
509,00 KM
Kategorije: Motorni bušači zemlje, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
- Modeli VPH 43 namijenjeni su prvenstveno bušenju zemlje manjeg promjera do 250 mm, a najčešće se koristi za postavljanje stubova i u vinogradima i u voćnjacima.
- Burgije se kupuju posebno i ne dolaze uz uređaj!
Karakteristike:
| Tip motora | Dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 42.7 cm³ |
| Broj operatera | 1 |
| Snaga motora / broj obrtaja | 1.1 kW - 1.5 KS |
| Dužina svrdla | 600 mm |
| Promjer svrdla | 6'' 8'' 10'' |
| Rezervoar za gorivo | 1100 ml |
| Masa | 7.2 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |

