Oleo-Mac čistač snijega ARTIK 52
650,00 KM Original price was: 650,00 KM.590,00 KMCurrent price is: 590,00 KM.
Villager motorni čistač snijega VST 70
2.399,00 KM
Villager motorni čistač snijega VST 120
3.599,00 KM
Kategorije: Čistači snijega, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Funkcije:
- Podesiv ugao i domet čišćenja
- Električni starter
- Grejna ručka
- LED svetlo
Karakteristike:
| Kategorija | Čistači snijega |
| Tip motora | Četvorotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 375 cm³ |
| Snaga motora | 7.8 kW - 10,5 KS |
| Radna širina | 870 mm |
| Radna dubina | 510 mm |
| Daljina izbacivanja | od 5 do 15 m |
| Promjer kotača | 406 mm |
| Broj brzina naprijed | 6 |
| Broj brzina nazad | 2 |
| Masa | 136 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |

