Villager motorni čistač snijega VST 120
3.599,00 KM
Villager čistač snijega freza VST 50
1.199,00 KM
Villager motorni čistač snijega VST 70
2.399,00 KM
Kategorije: Čistači snijega, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
Funkcije:
- Podesiv ugao i domet čišćenja
- Električni starter
- Grejna ručka
- LED svetlo
Karakteristike:
| Kategorija | Čistači snijega |
| Tip motora | Četvorotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 4.4 kW - 5.9 KS |
| Radna širina | 660 mm |
| Radna dubina | 510 mm |
| Daljina izbacivanja | od 5 do 11 m |
| Promjer kotača | 365 mm |
| Broj brzina naprijed | 6 |
| Broj brzina nazad | 2 |
| Masa | 88 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |

