Villager motorni duvač lišća VB 5290 E
499,00 KM
Kategorije: Duvači/usisivači za lišće, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis

Villager VB 5290 E leđni motorni duvač lišća idealan je za korišćenje u komunalnim djelatnostima za čišćenje: ulica, travnjaka, parkova, sportskih terena.
Odlikuje se većom snagom i puno nižim nivom buke tako da se uređaj uspješno koristi u gradovima i turističkim objektima u noćnim časovima pošto ne remeti noćni odmor.
- Sistem protiv vibracija
- Cev za podešavanje
- Okrugla cijev
Karakteristike:
| Tip motora | Dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 51.7 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 1.5 kW / 6500 rpm |
| Funkcije | Duvač |
| Maks. protok vazduha | 14.4 m³/min |
| Maksimalna brzina puhanja | 101 m/s |
| Kapacitet goriva | 650 ml |
| Masa | 8.3 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |
