Villager multifunkcionalni čistač VSS 60
1.599,00 KM
Kategorije: Čistači snijega, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
VSS 60 je višenamjenski uređaj namijenjen korištenju u zimskim uslovima. Opremljen je Villager® VGR 250 H moćnim jednocilindričnim motorom. VSS 60 će se sa svim priključnim uređajima sa lakoćom izboriti sa dubokim snježnim pokrivačem
i zadovoljiti svojom upotrebljivošću čak i najzahtjevnije korisnike.
Priključni uređaji (opcija):
- Čistač snega
- Sniježni plug
- Plug sakupljač
- Podešavanje visine četke
- Podešavanje ugla četke
Mašina se isporucuje bez prikljulčka
Karakteristike:
| Kategorija | Multifunkcionalni čistač |
| Tip motora | Villager® VGR 250 H |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 4.1 kW / 3600 rpm |
| Raspon kotača | 600 mm |
| Broj brzina naprijed | 5 |
| Broj brzina nazad | 2 |
| Tip prijenosa | Frikcioni diskovi |
| Radna širina čistača | 600 mm |
| Masa | 71 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |

