Villager traktorska kosilica VT 1025 HD Twin
7.999,00 KM
Honda traktorska kosilica HF 2317 HME
13.260,00 KM
Villager traktorska kosilica VT 1000 HD
6.799,00 KM
Kategorije: Traktor kosačice, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
VT 1000 HD je traktorska kosačica pogodna za košenje uređenih travnjaka velike površine preko 6000 m2.
Snažan B&S motor i hidrostatička transmisija su garant kvaliteta i pouzdanosti ovog izuzetnog uređaja.
Dodatna oprema i priključni uređaji čine ovu traktorsku kosačicu izuzetnim višenamenskim uređajem.
Funkcije:
Košenje
Malčiranje
Sakupljanje
Karakteristike:
| Kategorija | Traktor kosilice |
| Tip motora | B&S PowerBuilt 4165 AVS |
| Zapremina motora | 500 cm³ |
| Snaga motora | 12.1 kW - 16.5 KS / 3600 rpm |
| Širina košnje | 980 mm |
| Površina košnje | 6000 m² |
| Visina košnje | 25 - 80 mm (7 nivoa, centralno) |
| Tip noža | Dvostruki nož |
| Tip kućišta noža | Metalno |
| Tip prijenosa | Hidrostatička |
| Br. brzina naprijed | 1 (varijabilna) |
| Br. brzina nazad | 1 (varijabilna) |
| Promjer kotača prednji / zadnji | 380 mm / 457 mm |
| Volumen kolektora | 240 l |
| Masa | 202 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Oprema |
|
| Garancija | 3 godine |

