Villager traktorska kosilica VT 845
5.399,00 KM
Villager traktorska kosilica VT 848
6.199,00 KM
Detaljni opis
VT 840 je traktorska kosilica pogodna za košnju uređenih travnjaka površine 5000 m2. Uz dodatnu opremu i priključke, ova traktorska kosilica postaje izuzetan višenamjenski alat pogodan za održavanje parkova i vanjskih sportskih sadržaja poput golf i nogometnih igrališta.
Oprema:
Izmjenjivi odbojnik (za jednostavnu ugradnju priključaka)
Farovi (za dobru vidljivost na neosvijetljenim površinama)
Sigurnosni prekidač ispod sjedala
Ergonomsko sjedalo (za ugodan rad)
Funkcije:
Košenje
Malčiranje
Sakupljanje
Karakteristike:
| Kategorija | Traktor kosilice |
| Tip motora | B&S PowerBuilt 3130 AVS |
| Zapremina motora | 344 cm³ |
| Snaga motora | 9.9 kW - 13.4 KS (3600 rpm) |
| Širina košnje | 840 mm |
| Površina košnje | 5000 m² |
| Visina košnje | 25 - 80 mm (7 nivoa, centralno) |
| Tip noža | Dvostruki nož |
| Tip kućišta noža | Metalno |
| Tip prijenosa | Manuelna |
| Br. brzina naprijed | 5 |
| Br. brzina nazad | 1 |
| Promjer kotača prednji / zadnji | 380 mm / 457 mm |
| Volumen kolektora | 240 l |
| Masa | 160 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Garancija | 3 godine |

