Villager motorna pumpa za vodu WP 35 SE ECO
429,00 KM
Kategorije: Pumpe za vodu, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis

Karakteristike:
| Tip motora | Villager VGR 250 H |
| Zapremina motora | 209 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 4.3 kW |
| Usisni promjer (Ø) | 2” (50mm) |
| Promjer izlaza (Ø) | 2” (50mm) |
| Maksimalna dubina povlačenja | 8 m |
| Maksimalna visina vodenog stupca | 28 m |
| Maksimalni protok vode | 35 m³/h |
| Maksimalan radni pritisak | 2.2 bar |
| Masa | 23.5 kg |
| Garancija | 3 godine |
