Villager motorna kosačica kosilica VRSH 555 R
949,00 KM
Kategorije: Motorne kosačice, VILLAGER, Vrtlarstvo
Detaljni opis
- VRSH 555 R je prva Villager® samohodna kosilica sa 3 točka.
- Osnovna prednost ove kosilice je veoma lako manevriranje.
- Ovako postavljen prednji točak omogućava lako skretanje i pivotiranje, tako da je ova kosilica idealna za košenje oko drveća.
Karakteristike:
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | VGR 170 V |
| Zapremina motora | 150 cm³ |
| Snaga motora | 2.5 kW - 3.5 KS |
| Širina košenja | 508 mm |
| Površina košenja | 1500 m² |
| Visina košenja | 25 - 75 mm (6 nivoa) |
| Pogon | Samohodni |
| Promjer kotača prednji / zadnji | 200 mm / 300 mm |
| Tip kućišta | Čelično |
| Volumen kolektora | 65 l |
| Masa | 34 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Funkcije |
|
| Garancija | 3 godine |

